تلفن:
چین بطری اسپری لوازم آرایشی سازنده
Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

ابتدا از زیبایی خود پرده برداری کنید

تلفن / wechat / whatsapp: +8615861896063

خانه

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

ما در زمینه تولید بسته های آرایشی تخصصی هستیم. در سال 2013 تاسیس شد ، ما بیش از 20 پرسنل داریم و مربع این کارگاه بیش از 500 متر مربع است که در شهر جیانگیین ، استان جیانگ سو ، چین واقع شده است

 

چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd نمایه شرکت 0

 

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : زیبایی اول

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3000000-4000000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

در سال 2012 ، شرکت صنعت بسته بندی زیبایی زیبایی Jiangyin ، با مسئولیت محدود ، هرچند که یک مسخره وجود دارد و هنوز راه اندازی نشده است. موسس ما ، که یک طراح بود ، شروع به ایده گرفتن برای ترسیم محصولات نهایی کرد. تولید محصولات برای جبران کمبود بازار. با پیش بینی طرح شرکت ، شروع به تهیه نقشه ها و تنظیم محصولات بر اساس محصولات بازار کنید.

اولین زیبایی در سال 2013 رسماً تاسیس شد ، شروع به جذب استعدادها ، خرید چندین تجهیزات کوچک کرد. در آغاز ، بنیانگذار ما به اندازه کافی تجربه نکرد تا نقاشی و توزیع کند تا بطری ها را به تنهایی مطابقت دهد ، بنابراین او نتوانست اندازه محصولات را به خوبی اداره کند. او تلاش می کرد تا قالب ها ، شکست ها و تحقیقات را انجام دهد. سرانجام ، چندین محصول با موفقیت مورد تحقیق قرار گرفت که بخشی از بازار بسته بندی لوازم آرایشی را به دست آورد و پایه و اساس این شرکت را پایه گذاری کرد.

در سال 2014 ، پمپ عطر با مشخصات و رنگ های مختلف از یک اندازه در مرحله اولیه توسعه تولید شد. ما شروع به توسعه بازار پمپ عطر کردیم.

در دوره توسعه سال 2015 ، First Beauty شروع به تغییر تمرکز از فروش داخلی به بازار تجارت خارجی کرد. در همین حال ، First Beauty تجهیزات پشتیبانی از مجموعه های متوسط ​​را بهبود بخشید و یک قالب مهر زنی ایجاد کرد.

در سال 2016 ، First Beauty دو نمایشگاه خارجی در سال را با تمرکز بر روندها و خواسته های بازار آغاز کرد.

در سال 2017 ، First Beauty مجموعه کاملی از لوازم جانبی را برای بطری های عطر ایجاد کرد تا مشتریان بتوانند کل مجموعه را خریداری کرده و گزینه های متنوع را انتخاب کنند. در همان سال وارد بازار اروپا شد. محصولات از شهرت خوبی در بین مشتریان برخوردار می شوند.

در سال 2018 ، دوره اصلی توسعه ، نه تنها مجموعه عطرها سفارشی تر هستند ، بلکه خط تولید بطری شیشه ای نیز هست. مانند بطری روغن ضروری ، بطری سرامیکی سفید و غیره. تمرکز خود را بر روی سفارشی کردن تحقیقات بسته بندی آرایشی با کیفیت بالا انجام دهید.

برنامه برای سال 2019 بهبود مجموعه های موجود از محصولات است تا خدمات بهتر و استاندارد های بالاتر محصولات را به مشتریان ارائه دهیم. روند ثابت ، قصد اصلی را فراموش نکنید. ما از مشتریان ، انجمنهای صنفی و دوستان از اقصی نقاط جهان استقبال می کنیم تا با ما تماس بگیرند و برای مزایای متقابل به دنبال همکاری هستند.

خدمات شرکت

اصول خدمات ما این است: صداقت ، همکاری و برد-برد. ما خدمات با کیفیت ، حرفه ای و توجه را به شما ارائه خواهیم داد.

سؤالات متداول

پرداخت

در ابتدای همکاری ، نمونه های با کیفیت بالا را مطابق با نیازهای شما آماده و ارسال خواهیم کرد.

در طول همکاری ، ما در مورد هر جزئیات صحبت خواهیم کرد و جنبه های تولید محصول را کنترل می کنیم.

قبل از تحویل ، ما گزارش بازرسی را برای شما ارائه می دهیم. در صورت لزوم ، ما خدمات بازرسی 100٪ را ارائه می دهیم.

پس از دریافت محموله های ما ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در صورت بروز مشکل در محصول با شما مقابله کنیم.

ما قاطعانه معتقدیم که خدمات پس از فروش خوب معیار عملکرد یک شرکت است. ما به این فلسفه می پردازیم. مشتاقانه منتظر همکاری شما هستم.

شرکت تیم

در سمت شرکت ، Jiangyin First Beauty بیش از 20 کارمند دارد.

از جمله آنها می توان به فروش ارشد تجارت بین المللی و مهندسین حرفه ای اشاره کرد. این بدان معناست که ما یک تیم فروش بزرگ و تیم خدماتی داریم که می توانند حساس ترین زمان حرفه ای و جامع را به هر مشتری بالقوه ارائه دهند.


در سمت کارخانه ، Jiangyin First Beauty بیش از 50 کارمند دارد.

آنها حمل و نقل و بازرسان کیفیت QC مسئول خطوط تولید حرفه ای هستند. این بدان معنی است که فرایند تولید ما بسیار سختگیرانه است و می توانیم هر جزئیات را کنترل کنیم تا به 100٪ بازرسی برسیم.

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd
No.254 جاده Huandong ، شهر Huangtang Xuxiake ، شهر Jiangyin ، استان جیانگ سو ، چین
تلفن:86-510-86912202
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب بطری اسپری لوازم آرایشی تامین کننده. © 2019 - 2021 cosmeticspraybottle.com. All Rights Reserved.