خانه

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

اولین شرکت بسته بندی زیبایی Jiangyin در زمینه بسته بندی لوازم آرایشی در چین تخصص دارد و در شهر Jiangyin ، استان Jiangsu واقع شده است ، که بسیار نزدیک به بندر شانگهای است.ما می توانیم بسته بندی لوازم آرایشی مورد نیاز مشتریان را تولید و عرضه کنیم.ما روابط تجاری بلند مدت و پایدار با مشتریان بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده ، انگلستان ، ایتالیا ، لتونی ، استرالیا ، آفریقای جنوبی و غیره برقرار کرده ایم.

ما تجربه گسترده ای در زمینه توسعه تجارت بسته بندی لوازم آرایشی در چین داریم و انواع بسته بندی لوازم آرایشی مانند بسته بندی اسانس ، بسته بندی عطر ، بسته بندی رژ لب ، بسته بندی بطری اسپری و غیره را ارائه می دهیم.ما همچنین در زمینه بسته بندی لوازم آرایشی با سایر تامین کنندگان همکاری می کنیم ، می توانیم رقابتی ترین قیمت ، بهترین کیفیت محصولات و تحویل بدون دردسر را به شما ارائه دهیم.بیایید با هم رشد کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Jiangyin First Beauty Packing Company Company ، با مسئولیت محدود رسماً در سال 2015 تاسیس شد. در آغاز ، ما فقط برخی سفارشات مشتری داریم و برای اطمینان از کیفیت و تحویل هر مرحله ، از هر مشتری بازرسی می کنیم.

 

در سال 2016 ، ما می خواهیم تجارت خود را گسترش دهیم و سالانه دو نمایشگاه خارجی را با تمرکز بر روند و تقاضاهای بازار آغاز کنیم.

 

در سال 2017 ، ما مجموعه کاملی از لوازم جانبی بسته بندی عطر را تولید کردیم ، به طوری که مشتریان می توانند کل مجموعه را خریداری کرده و گزینه های متنوعی را انتخاب کنند.در همان سال وارد بازار اروپا شد.محصولات از شهرت خوبی در بین مشتریان برخوردار هستند.

 

در سال 2018 ، دوره اصلی توسعه ، نه تنها مجموعه عطر سفارشی تر است ، بلکه خط تولید بطری شیشه ای نیز سفارشی تر است.مانند بطری اسانس ، بطری سرامیکی سفید و غیره.بر روی سفارشی سازی تحقیقات بسته بندی لوازم آرایشی پیشرفته تمرکز کنید.

 

در سال 2019 ، اولین زیبایی مستقر در وب سایت علی بابا شد و یک تیم فروش حرفه ای ساخت.هر کس وظایف خود را انجام می دهد ، از پیگیری سفارش گرفته تا بازرسی کیفیت ، مراحل هر سفارش توسط متخصصان پیگیری می شود.در همان سال ، ما شروع به ساخت بسته بندی لوله های رژ لب کردیم ، از جمله انواع پلاستیکی ، انواع مغناطیسی و انواع اسپری رنگ ، انواع آرم برجسته و غیره.

 

سال 2020 یک سال فاجعه بار برای جهان خواهد بود ، به دلیل ویروس ، تعداد بی شماری جان خود را از دست داده اند و تعداد بی شماری به دلیل ویروس رنج می برند.ما همچنین در حال فکر کردن هستیم که چه کاری می توانیم برای همه انجام دهیم ، بنابراین پس از اینکه دولت اجازه شروع کار ما را می دهد ، کارگران ما تمام تلاش خود را برای تولید مواد بسته بندی اسپری برای تقاضای بازار انجام می دهند.قیمت مواد اولیه همچنان در حال افزایش است و ما هنوز هم قصد اصلی خود را برای بازپرداخت به مشتریان خود با مطلوب ترین قیمت حفظ می کنیم.برای کشورهایی که به خصوص به بطری های پلاستیکی همراه با سمپاش نیاز دارند ، ما نیز سریعترین زمان تحویل را می دهیم.First Beauty فقط می خواهد با قدرت خود ما همه دنیا را گرم کند.

 

در سال 2021 ، ما محصولات جدید ، بطری های اسپری ظریف تر ، بطری های ژل با ثبات تر ، اندازه های بیشتری از مجموعه روغن های اساسی و سبک های بیشتری از بسته بندی عطر و بسته بندی رژ لب را گسترش دادیم.First Beauty متعهد به ارائه بسته بندی های آرایشی بهتر برای جهان است و امیدواریم که در آینده نزدیک افراد بیشتری از محصولات طراحی شده ما استفاده کنند.

 

 

چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd نمایه شرکت 0

چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd نمایه شرکت 1

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : زیبایی اول

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3000000-4000000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd گواهینامه ها چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd گواهینامه ها چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd گواهینامه ها چین Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd گواهینامه ها